O mnie

Hej, tu Wasza niezastąpiona Magda!

Mam 26 lat i od urodzenia mieszkam w Poznaniu. Dokładnie 4 lata temu postanowiłam zmienić swoje życie. Wyrzuciłam wszystko, co znajdowało się w mojej lodówce, zaczęłam inaczej się odżywiać i dodatkowo zaczęłam ćwiczyć.

Wiadomo, zdrowa zbilansowana dieta nie jest łatwa. Przez 4 zdarzały mi się różne przygody i „cuda” – wypróbowałam już niemal wszystkie dostępne na rynku suplementy diety, stosowałam głodówki i najmodniejsze w danym roku diety, borykałam się z efektem jojo, a nawet awitaminozą. Mogę śmiało przyznać, że w zakresie żywienia nic mnie już nie zdziwi.

Stosowałam tak wiele tabletek i innych środków na odchudzanie, detoksykację i oczyszczanie organizmu i poprawę jego ogólnej wydolności, że spokojnie mogłabym napisać o tym książkę. Teraz chce się podzielić z Wami moimi obserwacjami.

Na pewno domyślacie się, że większość rzeczy, które stosowałam nie tylko mi nie pomogły, ale zrobiły znacznie więcej złego, aniżeli dobrego. Założyłam tego bloga po to, aby przestrzec Was przed tym, co absolutnie nie nadaje się do codziennej konsumpcji, a także pokazać to, co każda z Was powinna wprowadzić do swojej diety.

Nie da się również ukryć, że uwielbiam „siedzieć w Internecie”. Nie rozstaje się z moim laptopem nawet w pracy. Tworzę blogi, prowadzę fanpage, a nawet mam na swoim koncie kilka for o tematyce oczyszczania organizmu, odchudzania oraz suplementów diety.

Na tym mini-blogu opisałam moje odczucia związane z… błonnikiem. Wiele osób, zwłaszcza młodych nie docenia jego cudownych właściwości. Mam nadzieje, że po przeczytaniu moich wpisów, każda z Was zdecyduje się zainwestować parę groszy w ten suplement.

No votes yet.
Please wait...